Najlepsze samochody do wynajęcia

Dysponujemy nowymi samochodami ze zróżnicowanym wyposażeniem. Każdy może wypożyczyć auto ściśle dostosowane do jego potrzeb. Pojazdy są objęte gwarancją oraz pełnym ubezpieczeniem. Nasza flota pozostaje do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Przejdź do rezerwacji online.

Krótko – i długoterminowy wynajem samochodów

Oferujemy wynajem aut osobowych na krótkie i długie okresy. Pozwala to naszym Klientom maksymalnie wykorzystać czas wypożyczenia samochodu, przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów.

Auto zastępcze

Ktoś rozbił Twój samochód? Zapewnimy ci pojazd zastępczy z OC sprawcy. Poznaj szczegóły!

Cała Polska

Świadczymy usługi w całej Polsce. W obrębie Warszawy i Piaseczna podstawiamy wypożyczany samochód za darmo! W przypadku innych miejsc cenę ustalamy indywidualnie przez telefon. Zadzwoń i poznaj szczegóły –
501 247 324.

Auto z kierowcą

Umożliwiamy najtańsze wypożyczenie samochodu wraz z kierowcą. Dopłata to jedyne 10 zł za dzień! Zadzwoń i poznaj szczegóły.

Brak limitu kilometrów

Na tle innych wypożyczalni samochodów wyróżniamy się nielimitowaniem przejechanych kilometrów! Kierowcy, którym zdarzyło się już wynajmować samochody w Warszawie czy Piasecznie wiedzą, jakim problemem może być to ograniczenie.

Promocja dla stałych klientów

Dla klientów zarejestrowanych w bazie firmy wynajem auta na dobę już od 45 zł brutto!

Dla naszych klientów mamy również dodatkowe elementy wyposażenia: GPS, rejestrator wideo, fotelik dla dziecka.
Pobierz:

Oferta naszej wypożyczalni samochodów w Warszawie i Piasecznie jest zawsze najtańsza
i dostosowana do możliwości finansowych i potrzeb klienta. Zadzwoń i przekonaj się sam.