wynajem samochodów warszawa tanio samochody do wynajęcia warszawa

Czy zdajesz sobie sprawę, że jeżeli Twój samochód, który wykorzystujesz do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, pracy w innej firmie lub dojazdów na leczenie, zostanie uszkodzony w wyniku wypadku drogowego z winy innego kierowcy, to masz prawo na czas naprawy wynająć samochód na koszt towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy?!

Tylko skromna część właścicieli pojazdów wie, że regulują to przepisy prawa: Kodeks cywilny art. 361, 363, i 415 i Rozporządzenie Ministra Finansów w sprawie ogólnych warunków obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów z dnia 24 marca 2000 r. (DU. Nr 26 poz. 310).

Jeśli więc Twój samochód:

  • jest Twoim narzędziem pracy we własnej działalności gospodarczej lub zakładzie pracy,
  • służy Tobie do celów leczenia,
    a inny kierowca uszkodził go w kolizji ze swojej winy, zgłoś się do naszej warszawskiej wypożyczalni samochodów po przysługujący Ci pojazd zastępczy.

Z naturalnych powodów firmy ubezpieczeniowe utrudniają poszkodowanym wypożyczenie samochodu w ten sposób, ale pamiętaj, że jest to w pełni zgodne z prawem i osiągalne. Zadzwoń, a poprowadzimy Cię przez ten proces.

Wpisz do pamięci telefonu numer najtańszej wypożyczalni samochodów w Warszawie i Piasecznie – 501 247 324 – i w razie takiej sytuacji dzwoń lub zadzwoń już teraz i poznaj szczegóły!